Точное попадание в цель!

(067) 564-46-64

Главная » Новости » Благодійна акція "Збери портфель дитині" м. Кривий Ріг

Благодійна акція "Збери портфель дитині" м. Кривий Ріг

У Кривому Розі з 20 липня по 20 вересня ГО «Фонд об’єднаних сердець» проводила благодійну акцію «Збери портфель дитині» для 45 дітей з аутизмом. ТОВ "НОВА ПЕРСОНА" також приєдналася до акції.

 З кожним роком зібрати дитину в школу стає все складніше, а для сімей, які виховують дітей з особливостями у розвитку, це і зовсім непосильна ноша. Цього року завдяки благодійній акції 34 особливих дитини отримали різноманітну допомогу: канцелярські набори, портфелі, книги.

 

 Багато благодійників долучилися до акції, надавши канцелярські набори до нового навчального року дітям, які страждають на аутизм. Щиро дякуємо організаціям Епіцентр К Кривий Ріг, Супермаркет канцтоваров "Канц-Сity"Фонд Александра Вилкула "Украинская перспектива"Патрульна поліція Кривого РогуБлаготворительный фонд "Ор-Авнер", видавництво Dyvogra - товары для развития детей, психотерапии и творчестваAltair Trk, Йога-студия Yoga Class Кривой Рог, ТЦ Монолит, євангельська церква «Віфезда» та приватним благодійникам Ирина Туровская (Ірина Туровська)Valentina Chumachenko, Ользі та ще кільком особам, які допомогли анонімно.

 

 Дякуємо всім інформаційним партнерам: Первый Городской. Кривой РогТРК "Рудана" Кривой Рог34 телеканал0564.ua - Сайт города Кривого РогаЭто Кривой Рог, детка. ЭКРДИнна Новицкая "НОВА ПЕРСОНА».

 Ми завжди раді та дякуюємо кожному, хто долучився до цієї акції!