Точное попадание в цель!

(067) 564-46-64

Главная » Новости » Инна Новицкая (собственница НОВА ПЕРСОНА) эксперт Gazeta.ua

Инна Новицкая (собственница НОВА ПЕРСОНА) эксперт Gazeta.ua

 

Кому пропонують найбільше роботи?

 

В Україні зріс попит на операторів колл-центрів, кур'єрів, водіїв, пакувальників, копірайтерів, розповіла Gazeta.ua Інна Новицька, власниця компанії з підбору персоналу "Нова персона".

 

Не потрапила під кризу сфера фармацевтики, продажів - в основному це стосується продуктових мереж. Водночас в цілому ринок праці на паузі. Масових запитів від роботодавців немає. Якщо компанія шукала головного бухгалтера, то вона продовжує шукати його. Є кілька вакансій для топ-менеджерів. Але це переважно робота на перспективу", - каже Новицька.

 

За її словами, говорити про збільшення доходів не доводиться.

 

Зараз малий та середній бізнес паралізовані. Великі підприємства переводять працівників на неповний робочий тиждень. Люди готові працювати навіть безкоштовно, аби тільки не втратити роботу. Багатьох уже відправили у безоплатні відпустки", - пояснює експерт ринку праці.

 

Додає, що після Великодня, коли грошові запаси українців помітно скоротяться, люди почнуть активно шукати роботу.

 

До 2008-го на ринку праці умови диктували пошукачі. Пізніше роботодавці стали обирати поміж кандидатами. Були випадки, коли на вакансію вантажника претендували 30 людей. Далі через відтік робочої сили за кордон знову відчули дефіцит персоналу. Зараз на ринку буде перенасичення спеціалістами, бо повернулися заробітчани. Прогнозують, що кордони країни ЄС відкриють не раніше вересня", - резюмувала І.Новицька.

Автор: Маргаріта ДИКАЛЮК

 

#новаперсона #охотникзаголовами #охотницазаголовами #подборперсонала #иннановицкая #novapersona #рекрутинг