Точное попадание в цель!

(067) 564-46-64

Главная » Новости » Мастер-клас: "Дитяча практична психологія"

Мастер-клас: "Дитяча практична психологія"

За ініціативи Громадської організації «Фонд об'єднаних сердець» та при підтримці компанії НОВА ПЕРСОНА 13 березня конференц-зала Університету «АрселорМіттал» зустріла криворіжців психологічним майстер-класом «Дитяча практична психологія».
 
Цитатою «Психологія - це океан, який потрібно знати кожному» почався безкоштовний майстер-клас для психологів та батьків.
 
Ця зустріч виявилася дуже актуальною в нашому місті, через випадки дитячого та підліткового суїциду, що стали частішати.
 

Спікером зустрічі була Тетяна Балан – бізнес-тренер, коуч, майстер нейролінгвістичного програмування, практичний дитячий і дорослий психолог, автор і ведуча школи «Я практичний психолог».
 
Майстер-клас відвідали більше 200 бажаючих криворіжців, які дізналися про:
 

  • 10 критеріїв розвитку дитини;
  • Золоті правила батьків, стосовно вихованню свої дітей;
  • Помилки, які роблять батьки.

Організаторами виступили громадська організація «Фонд об'єднаних сердець» за участю підприємців, КП «Іноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради та «АрселорМіттал Кривий Ріг».

 
У ході майстер-класу учасники розглянули типові випадки психологічних проблем дитини та шляхи їх подолання. Важка ситуація, що склалася в соціумі, негативний інтернет-вплив створюють психологічний тиск на дітей.

 
Громадська організація «Фонд об'єднаних сердець» існує 2 роки. Організація втілює освітні, реабілітаційні, просвітницькі та соціальні проекти на підтримку дітей. Серед реалізованих проектів за участю переселенців літній табір для особливих дітей і проект з професійного розвитку для жінок «Я зможу!».
 
нова персона детская психология арселор балан мастер-класс синие киты