Точное попадание в цель!

(067)564-46-64

(067)643-40-40
Главная » Новости » Експертна думка власниці компанії НОВА ПЕРСОНА Інни Новицької щодо трудової міграції на ТРК "РУДАНА"

Експертна думка власниці компанії НОВА ПЕРСОНА Інни Новицької щодо трудової міграції на ТРК "РУДАНА"

За останні 20 років на заробітки за кордон виїхало від 7 до 15% працездатних українців. На думку директора міського Центру зайнятості Ігоря Вознюка, причина – в економічному чиннику: за останні роки наша держава посіла одне з останніх місць в Європі як за рівнем середньої, так і мінімальної зарплати.

 
Тема трудової міграції торкнулась і Центрального комбінату Групи Метінвест. «З причини міграції у 2015 році від нас звільнилось 46 чоловік, а в 2016 році – вже 96. Тому на даний час відчувається гостра нестача робочих кадрів», - зазначив генеральний директор Центрального комбінату Групи Метінвест Дмитрий Шевчик . У той час нестача робочих кадрів в Україні та відток податків з заробітних плат мігрантів в казну зарубіжних країн, - формують крихкий фундамент економічного благополуччя нашої країни.

  
Мало хто знає, що в Україні можна гідно працевлаштуватися. Саме з метою такою метою функціонують приватні кадрові агентства, директором одного з яких є Инна Новицька. Як знайти гідну роботу на батьківщині – в програмі #Ракурс Метинвест Кривой Рог

 

Більш детальна інформація у відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=-phMoT7dNMw