Точное попадание в цель!

(067) 564-46-64

Главная » Новости » Экспертное мнение собственницы компании "НОВА ПЕРСОНА" Инны Новицой касательно трудоустройства людей, которым "за" 45.

Экспертное мнение собственницы компании "НОВА ПЕРСОНА" Инны Новицой касательно трудоустройства людей, которым "за" 45.

Експертна думка директора компанії "НОВА ПЕРСОНА" Інни Новицької щодо працевлаштування людей, яким "за" 45.

Як знайти роботу тим, кому "за"?

 

Через відїзд молоді на роботу закордон роботодавці нині мають менше упереджень щодо пошукачів "45+", аніж 3-4 роки тому, говорить Інна Новицька, власниця компанії з пошуку та підбору персоналу "НОВА ПЕРСОНА".

 

"Однак роботодавці більше налаштовані брати на роботу молодь, бо вона активна. Але вік не завжди в пріорітеті. Більш важливі для роботодавців інші якості, в першу чергу, професійні вміння та відповідність корпоративній культурі. Одного разу шукали головного енергетика. У компанії негласно попросили знайти людину до 45 років. Врешті взяли 63-річного чоловіка. Окрім професійних якостей, захоплювався волейболом. Це відповідало корпоративній культурі – у компанії своя корпоративна команда з волейболу", – каже Новицька.

 

4% персоналу на кожному підприємстві повинні бути заброньовані для людей з інвалідністю. Це ж має стосуватися людей певних вікових груп, яким необхідно допрацювати певний віковий стаж, а їх не беруть через дискримінацію за віком - від 45 років.