Точное попадание в цель!

(067) 564-46-64

Главная » Новости » НОВА ПЕРСОНА на конференции по противодействию насилию в отношении женщин

НОВА ПЕРСОНА на конференции по противодействию насилию в отношении женщин

 

 

5 грудня 2018 року у м. Кривий Ріг було проведено конференцію "Міжсекторальний діалог з протидії насильству щодо жінок". Організаторами конференції виступили громадська організація "Егіда - Центр", проект "Розвиток ефективних моделей тестування на ВІЛ та залучення до лікування ЛЖВ в Дніпропетровській області "Лікарі та громадкість разом HealthLink 100% життя", який реалізовує БО "БТ "Мережа" в м. Кривий Ріг", депупат Криворізької міської Ради Ольга Бабенко, Донецький юридичний інститут та Криворізька міська Рада.

 

Компанія НОВА ПЕРСОНА була запрошена до цього діалогу. Ми завжди дотримувалися і дотримуємося активної соціальної позиції. Питання насильства по відношенню к жінкам дуже актуальне в Україні. За статистикою, нажаль, кожна третя жінка піддалася чи піддається фізичному та сексуальному насильству. Тому про це не можно мовчати, не можна терпіти!

 

На конференції було розглянуто соціально-педагогичну роботу з сім'ями, спрямовану на протидію насильству над жінками та правові аспекти з протидії. Також, у ході заходу було презентовано антидискримінаційну гру "Бути жінкою". А у кінці конференції Криворізький міський металургійний ліцей та курсанти ДЮІ підготували флешмоб у рамках акції.

 

Дякуємо всім організаторам, які зробили цю конференцію і допомагають у вирішенні таких проблем.

 

Подяка від нас Ларисі Сидоренко за те, що збирає та об'єднує організації для спільного вирешення таких питань.